DEG-IT - 


Naše společnost se specializuje na dodávku služeb v oblasti informačních technologií s cílem nabídnout klientům komplexní řešení jejich firemní IT. Disponujeme týmem vyškolených odborníků, kteří spravují IT infrastrukturu u několika desítek společností v našem regionu. Nabízíme cenově dostupné a zároveň kvalitní služby. V současnosti můžeme našim zákazníkům nabídnout kompletní balík služeb z oblasti informačních technologií, jako jsou outsourcing IT, dodávka pracovních stanic a serverů, návrhy a konzultace řešení topologie a zabezpečení datových sítí a také instalaci a správu serverů, pracovních stanic a síťových prvků. Máme propracovaný systém podpory koncových uživatelů systémem vzdálené správy. Jsme spolehlivou a zavedenou firmou. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni i Vy.

Dohodněte si schůzku

PODPORA

Informace, které poradí, pomůžou nebo navedou. Pokud stále ještě tápete, budeme moc rádi, když nám napíšete nebo zavoláte.

Vzdálená podpora

Potřebujete pomoct hned? Máme  pro Vás řešení! Stačí otevřít soubor nadiktovat nám Vaše ID a pomůžeme Vám ihned!

Infolinka: +420 733 196 182

outsorcing it, správa pc, tvorba www, benešov, praha
0%

Teamviewer

Multiplatformní vysoce bezpečný software pro vzdálenou plochu.

0%

Hotline

Naši technici jsou pro smluvní partnery k dispozici 24/7.

0%

DEG-IT

Nabízíme komplexní správu firemního IT formou outsourcingu, kdy přebereme veškerou zodpovědnost za chod sítě, serverů i klientských stanic. U nově budovaných sítí či serverů je tato služba samozřejmou součástí našeho klientského servisu. U stávajících sítí provedeme audit aktuálního stavu, identifikujeme nedostatky, navrhneme řešení, které následně po konzultaci se zákazníkem implementujeme.

AKTUALITY

Měli byste vědět, že...

chlazení pc

Když se z chlazení pc stáva věda

27.03.2017

Samotné počítače a pochopitelně i jednotlivé komponenty použité v nich jsou rok od roku výkonnější. Neustálý hon za co nejsvižnějším tempem s sebou přináší i daleko vyšší nároky na chlazení. Z toho se bez nadsázky stává doslova věda.

Složitost chlazení velmi výkonných komponent ilustruje také prototyp herního laptopu . Extrémně rychlé součástky se totiž chladily vodou. Přitom do té doby bylo vodní chlazení výsadou výhradně stolních sestav.

optimalizace prohližeče

Zrychlení prohlížeče Chrome

20.03.2017

Chytré televizory jsou fenoménem dnešní doby. Je spíše výjimkou, pokud v obchodech narazíte na modely, které nenabízí připojení k internetu a možnost instalace aplikací. Daní za atraktivnější funkce je však větší bezpečnostní riziko, jak upozornil server The Hacker News. Podle něj mohou hackeři na dálku napadnout drtivou většinu aktuálně používaných TV.

windows update

Velká aktualizace pro Windows 10 vyjde 11. dubna

15.03.2017

Dlouho očekávanou aktualizaci operačního systému Windows 10, která přinese řadu nových funkcí, vydá společnost Microsoft 11. dubna. Zástupci amerického počítačového gigantu to potvrdili ve středu.

Vydání aktualizace známé jako Creators update chystali vývojáři Microsoftu několik posledních měsíců. Kdy přesně ji vydají však doposud jisté nebylo, přestože již dříve se objevily spekulace, že se tak stane v průběhu dubna. Nyní je již jasné, že se tak stane v úterý 11. dubna.

VÍCE ZE SVĚTA IT